Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини.
По всій Україні 26 квітня вшановують пам'ять ліквідаторів та учасників трагедії на Чорнобильській АЕС. В нашій школі сьогодні пройшов урок мужності «Чорнобильський дзвоник». Виставка стінивок «Мій біль – Чорнобиль». В шкільній бібліотеці відбувся перегляд книжково-ілюстративної виставки "Пам'ятаймо про сонце Чорнобиля" Перегляд та обговорення документальних фільмів «Чорні крила біди», «Дзвони тривоги» - стали підсумком вшанування найбільшої техногенної катастрофи XX століття.
![](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/58375960_406227343292139_7995359123635961856_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=75523e14e4477487bc1e5cd2c44d3b48&oe=5D3D1680)
![](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/58666079_406227396625467_8229417532549758976_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=1bf93cb0e47b7757ac0c8e96609e5029&oe=5D3D51F5)
![](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/58441837_406230849958455_4734741044820705280_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=40a82fb98d304db7bcf2af137ffb4beb&oe=5D684A33)
![](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/58708043_406230976625109_2428299153957191680_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=0cf7b89a1ce6b87f83a362e96c7f4021&oe=5D3041D2)
![](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/58734995_406231079958432_405259000788025344_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=fa0b9c7f320638c8c484319ab1e386b3&oe=5D2A4FD0)
![](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/58460918_406230899958450_5804001366800072704_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=7061391e6c956831981b12557c0c7c10&oe=5D31364E) |