![](https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22282124_165145100733699_1014699152591256517_n.jpg?oh=e884e5e870286d03d191dc8fa4fd78b0&oe=5A88911D)
Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста ( села) і держави.
Ваша праця, подвиг, ставлення до людей– це приклад для наслідування сучасній молоді.
В ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського до Дня людей похилого віку було проведено виховну годину «Поважаймо старість словом і ділом», молодші класи виготовили вітальні листівки, учні старших класів взяли участь у благодійній акції " Прояви турботу".
![](https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22365599_165145164067026_3378486033395451443_n.jpg?oh=cb43b269efb7f91159a5be01d84d6ddb&oe=5A478FCC)
![](https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22221894_165145220733687_3466872832726547804_n.jpg?oh=33ea86e9d8839e3348f1889e0beaa3e8&oe=5A8252C2) |