![](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23435156_174096076505268_5229249928273283101_n.jpg?oh=fd87e8785106b6c3f78e3b4a515f519f&oe=5AA5A5DC)
9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора-Літописця, відзначає День української писемності та мови. Це одне з тих свят, коли кожен має нагоду відчути себе частинкою свого народу з його героїчною історією, багатою культурою і прекрасною, Богом дарованою, мовою.
В нашій школі було проведено загальношкільну лінійку, на якій йшлося про історію цього Дня,популяризацію українського слова .Учні школи виявили бажання написати радіодиктант національної єдності з усіма ,хто любить і шанує українське слово.
Великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко сказав: «Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб». Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.
![](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23319527_174096123171930_8309709981833288714_n.jpg?oh=0d7c937bb14110cdab0ad942a3011cc6&oe=5AB03304) ![](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23376637_174096079838601_2603533157404278407_n.jpg?oh=fe5c62ee302f64dbe1607935fe532923&oe=5AA5D7D1)
![](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23244509_174096126505263_6656915750281400901_n.jpg?oh=511f798f88d966bc35f2674608589dcb&oe=5A64E2B1)
![](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23379954_174096083171934_4471578545743209047_n.jpg?oh=6c165f069d750c4a984d3f4dc6d1b13a&oe=5A623895) |