- Адміністрація школи і весь дружній, креативний колектив ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського щиро вітають з черговою перемогою вчителя української мови та літератури Александрову Олену Вікторівну! На цей раз прекрасний тандем - Горемикін Ілля (учень 9 класу) й Олена Вікторівна посіли І почесне місце у конкурсі есе "Один день" Фонду Ріната Ахметова! Завдяки своєму професіоналізмові, позитивній енергії й любові до рідної мови, цей учитель вміє залучити дітей до творчих звершень й здобуття перемог! Усі починання учнів та педагога підтримуються директором школи Демченко Зоєю Вікторівною, яка є їх безперечним наставником!
![](https://scontent.fdnk5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/249724308_976442722937262_6162367898327291758_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=pxQ5aapa0pkAX-NAlCw&_nc_ht=scontent.fdnk5-1.fna&oh=9b7888a6f483298c2e8fa4759055bc70&oe=619FD244)
![](https://scontent.fdnk5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/249643339_976442796270588_3359550497938312978_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=FRvSWUvcOSAAX9Rpuev&_nc_ht=scontent.fdnk5-1.fna&oh=956c6a263d85ce167924f643c13f3585&oe=61A03566) |