17:31 Свято останнього дзвоника! | |
Останній дзвоник у школах - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя.
26 травня в ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського відбулося свято останнього дзвоника. Радість та смуток переповнювали серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – нові вершини та нові досягнення.
Із теплими словами поздоровлень до дітей, батьків та педагогів звернувся голова Малорязанської селищної ради - Новак Юрій Миколайович.
Директор школи Демченко Зоя Вікторівна у короткій доповіді підсумувала здобутки і побажала випускникам, щоб знання, отримані у школі, знадобилися. Щоб зробили правильний вибір, обрали ту професію, яка буде до душі і допоможе себе реалізувати та вручила нагороди за кращі навчальні результати 2016-2017 навчального року. | |
|
Всього коментарів: 0 | |