14 лютого в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лисичанського пройшли заходи до Дня Святого Валентина. Школу було прикрашено валентинками, яскравими стіннівками, виготовленими власноруч. Завершилося свято дискотекою «На крилах любові», яку підготували учні під керівництвом педагога-організатора Кравченко В.В.
Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм шкільна родина відзначила День святого Валентина.
Вітаємо зі святом ! Бажаємо всім любові, відчуття повноти та неповторності життя!
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51927952_376030646311809_9195902474001580032_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fozh1-1.fna&oh=71cf408605490e22f8609dd63582db03&oe=5CDC3F9F)
...
Читати далі »