12 березня 2019 р. класний керівник 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лисичанського Александрова О.В. разом з бібліотекарем Шарою Л.Д. провели позакласний захід «Україно! Ти для мене диво», присвячений вшануванню пам’яті Василя Симоненка. Девізом заходу стали слова самого митця: «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя». Поезія,яку створив Симоненко,житиме вічно.
![](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54211651_386469968601210_1110587764316831744_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=0122c79950a48ca83c3d294d0d910ab6&oe=5D1012A6)
...
Читати далі »