День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель. З метою виховання у підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лисичанського організовано та проведено ряд заходів:
-виховний захід: «Україна – єдина Соборна держава». Кожен клас презентував регіони нашої України ;![](https://scontent.fdnk5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/82662012_575694929678712_4446229335426203648_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=gDY1Tjae93kAX9PpyaQ&_nc_ht=scontent.fdnk5-1.fna&_nc_tp=1002&oh=32da9bbc45b962cd6551b0c7613e7f2f&oe=5ECACB7C)
...
Читати далі »