Сьогодні відзначають Всесвітній день тварин – міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, що святкується кожного року.
Історія цього дня починається із міжнародного конгресу прихильників руху захисту прав тварин, який проходив у Флоренції в 1931 році, 
Дата проведення Всесвітнього дня тварин була вибрана не випадково. 4 жовтня — день пам’яті про Франциска Ассізького (помер 3 жовтня 1226 року), одному з найшанобливіших в католицькій церкві святих. Франциск Ассізький вважається у католиків за покровителя тварин, тому учасники конгресу і зупинилися саме на цьому дні.
Ідея проведення подібного дня прижилася по всьому світу і в ЗОШ І-ІІІ ст.с.Лисичанського проведено виховні години «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» Фотовиставка домашніх улюбленців «Чотири лапи, хвіст».

... Читати далі »
Переглядів: 423 | Додав: Velandeth | Дата: 03.10.2018 | Коментарі (0)

Міжнародний день боротьби проти насилля
2 жовтня світ відзначає Міжнародний день боротьби проти насилля. Проблема жорстокості й насильства в нашому суспільстві стає дедалі актуальнішою. Це пов’язано з багатьма чинниками: розлучення і виїзд батьків за кордон, відверта неконтрольована пропаганда агресії на телеекранах, масове захоплення комп’ютерними іграми, де підлітки можуть «відірватися» від реальності й відчути себе героями-«вбивцями».Тому в цей день в школі проведено ряд бесід на дану тематику та виховна година « Що ми розумієм під насильством».Арт-заняття «Наші долоні проти насилля»

... Читати далі »

Переглядів: 428 | Додав: Velandeth | Дата: 03.10.2018 | Коментарі (0)