Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами.
26 жовтня в школі пройшов виховний захід до дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. 
Мета якого - закріпити знання учнів про визволення України від німецько-фашиських загарбників, вшанувати пам’ять загиблих визволителів; виховувати повагу, шанобливе ставлення до учасників ІІ світової війни, любов до країни, в якій ми живемо, до рідного краю, прагнення бути патріотом своєї держави.
Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезп ... Читати далі »

Переглядів: 312 | Додав: Velandeth | Дата: 26.10.2018 | Коментарі (0)

Cьогодні в нашу школи приїхав театр ляльок . Як тільки на сцені з'явилися актори в цікавих костюмах, діти - притихли. Актори, свій виступ відразу почали з діалогу з маленькими глядачами. Так потихеньку дітей вони «затягли» в цікаву казку . Спектакль - казка супроводжувалася піснями, музичними композиціями. В очах дітей виблискували іскри радості. Можна було бачити повне задоволення дітей. У залі стояв дитячих сміх і регіт. Казка закінчилася на добрій «ноті». 
В кінці діти віддячили артистів «бурхливими оплесками».

... Читати далі »

Переглядів: 315 | Додав: Velandeth | Дата: 26.10.2018 | Коментарі (0)