Щороку 10 вересня відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам! Практичним психологом були проведені профілактичні заходи з учнями 6-9 класів "Витрати хвилину-врятуй дитину»!
Ключова мета цієї міжнародної дати – підвищити обізнаність людей про значення самогубств як глобальної моральної проблеми; поліпшити знання про те, як можна запобігти суїциду; зменшити стигматизацію, пов'язану з самогубцями.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/241754404_642744306697122_6061843581045764196_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=EBvshXlbcEIAX-BRIma&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=9ba4e37ee43611acd5c37ba20b1c32d0&oe=61632ABD)
...
Читати далі »