Школі розпочався місячник "Дитина йде до школи" та "Увага! Діти на дорозі". На початку навчання був проведений єдиний урок з правил дорожнього руху "Безпечна дорога від школи додому", про що записано на відповідних сторінках журналу та у щоденниках учнів. Виготовлено маршрутні листи і вклеяно в щоденники кожному учню. В класних куточках поміщена інформація про дорожній рух. По класам пройшли тематичні бесіди та виховні години, було написано диктант з безпеки дорожнього руху та здоров'я учнів.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242034249_950210062227195_2162006339225150535_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=fjuj-7nCDJMAX-A_Ex5&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=ba92a93ddf34d63880e4c285eb217860&oe=616974CB)
...
Читати далі »