Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами.
26 жовтня в школі пройшов виховний захід до дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.
Мета якого - закріпити знання учнів про визволення України від німецько-фашиських загарбників, вшанувати пам’ять загиблих визволителів; виховувати повагу, шанобливе ставлення до учасників ІІ світової війни, любов до країни, в якій ми живемо, до рідного краю, прагнення бути патріотом своєї держави.
Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.
![](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44904044_326613637920177_6383585367781539840_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=a4b7648a685ec4e62991cc2c19fbb4a0&oe=5C3FEF74)
![](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44946607_326613781253496_1984209779047792640_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=21ec7b59cb020cddebf908b026f1885f&oe=5C3C9119)
![](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44659280_326613871253487_8418134714749026304_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=8b3f23b7417d2c2dddfced302ffb3506&oe=5C81C28F) |